Tecrübeli Analist: Gözler Bu 4 Altcoin’e Çevrildi!

Tecrübeli kripto analisti Rakesh Upadhyay’a göre, Bitcoin’in menzile bağlı fiyat hareketi, yatırımcıların bu 4 altcoin projesine odaklanmasına neden olabilir. Bitcoin ve altcoinler kendi destek seviyelerinin üzerinde kalıp bir rahatlama rallisi başlatacak mı? Analist, BTC ve bu 4 altcoin’in teknik resmini değerlendiriyor.

Bitcoin (BTC) fiyat analizi

Bitcoin birkaç gündür 59.600 dolar ile 73.777 dolar arasında seyrediyor . Bu da boğalar ile ayılar arasında bir sonraki yönsel hareket konusunda kararsızlık olduğunu gösteriyor. Genel olarak, bir aralıkta, traderlar desteğin yakınında satın alır ve dirence yakın satarlar. Boğalar 59.600 dolar seviyesini agresif bir şekilde korumaya çalışacaktır. Çünkü bu seviyenin altına inmesi düzeltmeyi 54.298 dolara kadar derinleştirir. Böyle bir hareket, boğa trendinin bir sonraki ayağının başlamasını geciktirecektir.

Aksine, fiyat mevcut seviyeden veya 59.600 dolar desteğinden yukarı dönerse, boğaların daha düşük seviyelerde aktif kaldığını gösterecektir. BTC’nin 67.250 dolara ve daha sonra 73.777 dolarlık genel dirence sıçraması mümkün. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ve kapanış, yükseliş trendinin bir sonraki ayağının başlangıcını 84.000 dolara işaret edecektir.

Near Protocol (NEAR): Altcoin için 9 dolar masada!

NEAR 25 Nisan’da alçalan kanal formasyonunun üzerinde kapanarak ayı trendinin sona erdiğini gösterdi. Ancak, ayılar pes etmedi ve 7,70 dolarlık en yakın direncin yakınında satış yapıyorlar. Fiyat kanala geri dönerse, bu kırılmanın bir boğa tuzağı olabileceğini gösterecektir. Bunun da altcoin fiyatını 5,90 dolara kadar düşürmesi olası. Bunun yerine, fiyat 7,70 doların üzerine çıkarsa, boğaların sorumluluğu üstlendiğini gösterecektir. NEAR’in daha sonra 9 dolara yükselmeye çalışması mümkün. Ancak, muhtemelen ayılar güçlü bir savunma yapacaktır.

Arweave (AR): Altcoin fiyatının 47,52 dolara yükselmesi mümkün!

Arweave (AR) 25 Nisan’da her iki hareketli ortalamanın üzerine çıktı. Böylece, boğaların geri dönüş girişiminde bulunduğunun sinyalini verdi. Ayılar fiyatı geri çekmeye çalıştı. Ancak boğalar 27 Nisan’da 20 günlük EMA’ya (32,19 dolar) düşüşü satın aldı. Bu, rallilerde satıştan düşüşlerde satın almaya doğru bir duyarlılık değişikliğine işaret ediyor. 40 dolarda küçük bir direnç var. Ancak bu direnci aşarsa altcoin fiyatının 47,52 dolarlık sert genel dirence kadar yükselmesi mümkün. Ayılar ralliyi önlemek istiyorsa, fiyatı hızla 20 günlük EMA’nın altına çekmeleri gerekecek. Bunu yaparlarsa, altcoin fiyatının 22 dolara kadar düşmesi olası.

Core (CORE): Boğaların sürücü koltuğuna dönüyor!

CORE son birkaç gün içinde iki kez 20 günlük EMA’dan (2,23 dolar) destek aldı. Böylece, olumlu bir havaya işaret etti. Fiyat mevcut seviyeden sıçrar ve 2,91 doların üzerine çıkarsa, boğaların sürücü koltuğuna geri döndüğünü gösterecektir. Bu varsayımın aksine, fiyat düşer ve 20 günlük EMA’nın altına inerse, ayıların pes etmeye istekli olmadığını gösterecektir. Bunun da 50 günlük SMA’ya (1,72 dolar) düşüş için kapıları açması muhtemel.

Bonk (BONK): Altcoin ters H&S formasyonunu tamamlayacak mı?

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere BONK 23 Nisan’da hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Böylece, düzeltme aşamasının sona eriyor olabileceğinin sinyalini verdi. Ayılar fiyatı hareketli ortalamaların altına çekmeye çalıştı. Ancak boğalar yerlerini korudu. Bu durum, boğaların hareketli ortalamaları desteğe çevirmeye çalıştığını gösteriyor. Altcoin fiyatı mevcut seviyeden sıçrar ve 0,000030 doların üzerine çıkarsa, BONK ters H&S formasyonunu tamamlayacaktır. Bu yükseliş formasyonunun hedefi 0,000048 dolar. Ancak, ayıların başka planları olması muhtemel. Ayılar, altcoin fiyatını hareketli ortalamaların altına çekmeye ve üstünlüğü ele geçirmeye çalışacaklar. Eğer başarılı olurlarsa, BONK’un 0,000019 dolara ve ardından 0,000015 dolara kadar inmesi olası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x